Resultat och ställning höst 2018

Göteborgsligan A1 höst 2018

Göteborgsligan A2 höst 2018

Göteborgsligan B-div höst 2018

PosLagPWDLPts
1The Scrubbers650115
2Broomz641113
3Is i magen640212
4Matarengi62046
5De Laglösa62046
6De Kwastlösa62046
7Cirl Power61144

Göteborgsligan alla matcher höst 2018

DatumEvenemangTid/ResultatLigaSpelplats
Broomz vs De LaglösaGBG-ligan B
Fuentes-Bergström vs The Dark SideGBG-ligan A2
Cirl Power vs De KwastlösaGBG-ligan B
Is i magen vs MatarengiGBG-ligan B
Riverslide vs Torsten med BorstenGBG-ligan A2
Q-Art vs Shit HappensGBG-ligan A2
Team P vs Team CasaGBG-ligan A1
Chalmers GK vs Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0GBG-ligan A1
Stone Age vs IskallarnaGBG-ligan A1
Matarengi vs BroomzGBG-ligan B
Shit Happens vs RiverslideGBG-ligan A2
The Scrubbers vs Is i magenGBG-ligan B
De Laglösa vs Cirl PowerGBG-ligan B
Nimbus 2000 vs Fuentes-BergströmGBG-ligan A2
The Dark Side vs Q-ArtGBG-ligan A2
Iskallarna vs Team PGBG-ligan A1
Team NP (Reservlaget) vs Stone AgeGBG-ligan A1
Team Casa vs Chalmers GKGBG-ligan A1
Is i magen vs De KwastlösaGBG-ligan B
Shit Happens vs The Dark SideGBG-ligan A2
De Laglösa vs MatarengiGBG-ligan B
Broomz vs The ScrubbersGBG-ligan B
Q-Art vs Nimbus 2000GBG-ligan A2
Stone Age vs Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0GBG-ligan A1
Team Casa vs IskallarnaGBG-ligan A1
Team P vs Team NP (Reservlaget)GBG-ligan A1
Fuentes-Bergström vs Torsten med BorstenGBG-ligan A2
De Kwastlösa vs BroomzGBG-ligan B
The Dark Side vs RiverslideGBG-ligan A2
The Scrubbers vs De LaglösaGBG-ligan B
Matarengi vs Cirl PowerGBG-ligan B
Nimbus 2000 vs Shit HappensGBG-ligan A2
Torsten med Borsten vs Q-ArtGBG-ligan A2
Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0 vs Team PGBG-ligan A1
Team NP (Reservlaget) vs Team CasaGBG-ligan A1
Iskallarna vs Chalmers GKGBG-ligan A1
Is i magen vs Cirl PowerGBG-ligan B
Fuentes-Bergström vs RiverslideGBG-ligan A2
De Kwastlösa vs De LaglösaGBG-ligan B
Matarengi vs The ScrubbersGBG-ligan B
Stone Age vs Chalmers GKGBG-ligan A1
Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0 vs Team CasaGBG-ligan A1
Iskallarna vs Team NP (Reservlaget)GBG-ligan A1
The Dark Side vs Nimbus 2000GBG-ligan A2
Torsten med Borsten vs Shit HappensGBG-ligan A2
Broomz vs Is i magenGBG-ligan B
Riverslide vs Nimbus 2000GBG-ligan A2
Cirl Power vs The ScrubbersGBG-ligan B
De Kwastlösa vs MatarengiGBG-ligan B
Q-Art vs Fuentes-BergströmGBG-ligan A2
Torsten med Borsten vs The Dark SideGBG-ligan A2
Team P vs Stone AgeGBG-ligan A1
Chalmers GK vs Team NP (Reservlaget)GBG-ligan A1
Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0 vs IskallarnaGBG-ligan A1
Cirl Power vs BroomzGBG-ligan B
Riverslide vs Q-ArtGBG-ligan A2
The Scrubbers vs De KwastlösaGBG-ligan B
De Laglösa vs Is i magenGBG-ligan B
Nimbus 2000 vs Torsten med BorstenGBG-ligan A2
Chalmers GK vs Team PGBG-ligan A1
Team NP (Reservlaget) vs Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0GBG-ligan A1
Team Casa vs Stone AgeGBG-ligan A1
Shit Happens vs Fuentes-BergströmGBG-ligan A2
Matarengi vs De KwastlösaGöteborgsligan C-slutspel
De Laglösa vs Cirl PowerGöteborgsligan C-slutspel
Chalmers GK - Riverslide (B-kvart 3)Göteborgsligan B-slutspel
Torsten med borsten - Stone Age (B-kvart 2)Göteborgsligan B-slutspel
Iskallarna - Broomz (B-kvart 4)Göteborgsligan B-slutspel
The Dark Side vs The Scrubbers (B-kvart 1)Göteborgsligan B-slutspel
Team NP - Nimbus 2000 (A-kvart 1)Göteborgsligan A-slutspel
Shit happens - Team CASA (A-kvart 2)Göteborgsligan A-slutspel
Team P - Q-Art (A-kvart 4)Göteborgsligan A-slutspel
Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0 - Fuentes-Bergström (A-kvart 3)Göteborgsligan A-slutspel
Matarengi vs Cirl PowerGöteborgsligan C-slutspel
Is i magen vs De KwastlösaGöteborgsligan C-slutspel
The dark side - Stone age (B-semi 1)Göteborgsligan B-slutspel
Iskallarna - Chalmers GK (B-semi 2)Göteborgsligan B-slutspel
The Scrubbers - Torsten med borsten (B-förlorar-semi 1)Göteborgsligan B-slutspel
Broomz - Riverslide (B-förlorar-semi 2)Göteborgsligan B-slutspel
Nimbus 2000 - Team Casa (A-förlorar-semi 1)Göteborgsligan A-slutspel
Fuentes-Bergström - Q-Art (A-semi 1)Göteborgsligan A-slutspel
Shit Happens - Team NP (A-semi 1)Göteborgsligan A-slutspel
Kroppkakan - Team P (A-förlorar-semi 2)Göteborgsligan A-slutspel
Matarengi vs De LaglösaGöteborgsligan C-slutspel
De Laglösa vs De KwastlösaGöteborgsligan C-slutspel
Is i magen vs Cirl PowerGöteborgsligan C-slutspel
Riverslide - Torsten med borsten (plats 15-16)Göteborgsligan B-slutspel
Iskallarna - Stone Age (plats 11-12)Göteborgsligan B-slutspel
Chalmers GK - The dark side (plats 9-10)Göteborgsligan B-slutspel
Broomz - The scrubbers (plats 13-14)Göteborgsligan B-slutspel
Fuentes-Bergström - Team NP (A-Bronsmatch)Göteborgsligan A-slutspel
Team P - Team Casa (plats 7-8)Göteborgsligan A-slutspel
Kroppkakans vänner: Underavdelning 3.0 - Nimbus 2000 (plats 5-6)Göteborgsligan A-slutspel
Shit happens - Q-Art (A-final)Göteborgsligan A-slutspel
Is i magen vs MatarengiGöteborgsligan C-slutspel
Is i magen vs De LaglösaGöteborgsligan C-slutspel
Cirl Power vs De KwastlösaGöteborgsligan C-slutspel